Meble do sklepów, kawiarni, restauracji i hoteli

Od lat dbamy o wyposażenie przestrzeni publicznych w Polsce i za granicą. Realizujemy pojedyncze realizacje jak i kompleksowe projekty wnętrz sieci sklepów oraz restauracji. Dbamy o najmniejszy detal każdej realizacji, dlatego uczestniczymy w procesie powstawania projektu od początku do końca. Doradzamy w zakresie technologii, doboru drewna oraz późniejszej pielęgnacji i konserwacji produktów. W zależności od zastosowania oraz projektu przygotowujemy meble z litego drewna, sklejki, płyty mdf i hdf, a także tapicerowane. Ponadto dysponujemy ploterem laserowym, który pozwala nam na wycięcie pożądanych kształtów z dużą precyzją oraz wykonanie grawerów z logotypami oraz napisami na drewnianych powierzchniach w różnych rozmiarach.  

Zobacz galerię

Meble domowe

Nie boimy się wyzwań, a realizacja nawet najbardziej skomplikowanych projektów, to nasza specjalność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie starając się każdorazowo znaleźć najbardziej efektywne rozwiązania, które będą cieszyć przez lata. Jesteśmy wstanie wykonać wszystkie meble z drewna oraz płyty MDF i dodatkowych komponentów zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta. Wielokrotnie wykonywaliśmy również renowacje drewnianych mebli.

Posiadamy szerokie doświadczenie w produkcji: stołów, blatów oraz szafek kuchennych, szaf wnękowych oraz wolnostojących, drzwi, schodów, balustrad.

Zobacz galerię

Zabawki drewniane i meble dla dzieci

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją zabawek z drewna, które cieszą dzieci na różnych etapach ich rozwoju. Nasze zabawki znalazły uznanie wśród polskich i zagranicznych klientów m.in. z: Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Danii. Każda zabawka jest indywidualnie wykonana z wielką starannością i dbałością o szczegóły. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych do ich produkcji używamy farb oraz olejów na bazie naturalnych składników, które spełniają normy bezpieczeństwa UE. Ponadto każdy egzemplarz jest szczegółowo sprawdzany pod kątem ewentualnych niedoskonałości przed opuszczeniem miejsca produkcji. Realizujemy kompleksowe zamówienia uwzględniające również dodatkowe komponenty jak: plastikowe lub gumowe kółka, metalowe mocowania, elementy tekstylne, metki, opakowania oraz etykiety. 

Wykonujemy: drewniane klocki, wózki dla lalek, chodziki, samochodziki, dźwigi, koniki na biegunach, domki, garaże oraz wiele innych zabawek z drewna według potrzeb naszych klientów.

Zobacz galerię